Nauka dla każdego

Rusz głową
i znajdź szkołę dla siebie!

Znajdujesz się w:

Baza Wiedzy

Nasza baza wiedzy jest zbiorem artykułów, porady, informacji o kształceniu ustawicznym. W dziale innym się udało znajdziesz historie osób, które wykorzystały możliwości kształcenia w wieku dorosłym. Interesujące porady ekspertów  znajdziesz w formie krótkich wywiadów w dziale nasza rozmowa.

Kategoria: Nasza rozmowa

Monika Zubrzycka – Nowak, trener i coach

Rozmowa z Monika Zubrzycką – Nowak, trenerem i coachem. Założycielką Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego -Szkolenia. Nauka dla każdego: Czym jest coaching? Monika Zubrzycka-Nowak: Coaching to forma wsparcie drugiego człowieka (grupy ludzi) w rozwijaniu swoich możliwości życiowych w najprzyjaźnie...Czytaj dalej

Sprawdź się!

  1. Sprawdź wartość swojego wykształcenia na rynku pracy. Czytaj dalej

  2. Co wiesz nt. kształcenia ustawicznego? Czytaj dalej

Jak to działa?

Biuletyn

Pobierz biuletyn w wersji PDF

O projekcie

Nauka dla każdego” to profesjonalny i rozbudowany serwis internetowy poświęcony zagadnieniom kształcenia ustawicznego. Portal powstał w ramach projektu „Nauka dla każdego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizację projektu przewidziano na okres od 1 listopada 2010 r. do 31 marca 2011 r.

Kontakt

E-mail:
[email protected]
naukadlakazdego.pl
Adres pocztowy:
„Nauka dla każdego”
pl. Św. Katarzyny 9/7
87-100 Toruń